Marina Golf Club z nowym dyrektorem

Marina Golf Club

Pięciogwiazdkowy hotel Marina Golf Club ma nowego zarządcę. Został nim Jacek Piasta, ekspert Instytutu Hotelarstwa, który dotychczas był dyrektorem czterogwiazdkowego hotelu JM w Warszawie.

Jacek Piasta swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął w 1994 roku. Pracował zarówno w dużych międzynarodowych sieciach hotelowych, jak i w niewielkich niesieciowych hotelach w Polsce. Był prezesem w spółkach hotelowych, dyrektorem kilku trzy- i czterogwiazdkowych hoteli. Swoim doświadczeniem dzieli się na uczelniach, konferencjach i warsztatach branżowych oraz na łamach pism branżowych krajowych i zagranicznych.

Hotel Marina Golf Club, którego dyrektorem został Jacek Piasta, położony jest na półwyspie Jeziorem Wulpińskiego w niewielkiej miejscowości niedaleko Olsztyna, w samym sercu krainy jezior. Obiekt dysponuje przestrzenią konferencyjną o powierzchni 790 mkw., która podzielona jest na salę bankietową, kongresową oraz dwie sale warsztatowe. Sala kongresowa pomieści 320 osób w ustawieniu teatralnym, sala bankietowa 250, natomiast każda z sal warsztatowych w tym samym ustawieniu pomieści po 60 osób.
Ponadto, hotel oferuje 98 pokoi oraz apartamentów wyposażonych m.in. w klimatyzację, balkon oraz minisejf. Dodatkowo goście hotelu mogą korzystać z klubu fitness, saun suchych i parowych, basenów mineralnych, ogrodu oraz prywatnej plaży, a także restauracji hotelowej, kawiarni i klubu nocnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>