7 Nowych Cudów Polski według czytelników Travelera

7 NOWYCH CUDÓW POLSKI

Po raz czwarty czytelnicy Travelera mieli okazje wybrać 7 Nowych Cudów Polski. W tej edycji plebiscytu organizowanego przez redakcję National Geographic Traveler oddano łącznie ponad 115 tysięcy głosów (najwięcej w dotychczasowej historii plebiscytu!). Zacięta walka trwała do samego końca.

Ideą plebiscytu 7 Nowych Cudów Polski jest promocja ciekawych, niebanalnych i atrakcyjnych turystycznie miejsc w naszym kraju. Przez cały rok redaktorzy magazynu podróżują po kraju i szukają zakątków magicznych, nowopowstałych lub takich, w które tchnięto drugie życie. Udowadniają, że Polska jest najpiękniejsza i nie trzeba pokonywać tysięcy kilometrów, by przeżyć przygodę i zachwycić się światem. W czwartej edycji konkursu redakcja nominowała 16 miejsc (po jednym z każdego województwa). Z nich czytelnicy wybrali finałową siódemkę w głosowaniu internetowym. Poznajcie zwycięzców!

National Geographic Traveler / Turystyka.wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>