Konferencje i imprezy integracyjne w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Jura Krakowsko-Częstochowska

Przepiękna Jura Krakowsko-Częstochowska przyciąga nie tylko turystów, ale coraz częściej to właśnie tutaj organizowane są różnego rodzaju spotkania biznesowe. Konferencje, imprezy integracyjne, bankiety czy szkolenia w tak malowniczych okolicznościach przyrody to interesująca alternatywa dla tętniącego życiem miasta. To powoduje, że coraz więcej obiektów znajdujących się właśnie w tym regionie, ma usługi skierowane również do klientów biznesowych.

Doskonała lokalizacja
Jura Krakowsko-Częstochowska jest zlokalizowana pomiędzy takimi dużym miastami jak Kraków, Katowice oraz Częstochowa w odległości około 1 godziny. Również dojazd z Warszawy nie jest zbyt długi – to około 3 godzin. To wyjątkowy region, który zachwyca wspaniałymi krajobrazami, ciszą oraz spokojem. To tutaj znajdują się tak znane atrakcje jak zamek w Ogrodzieńcu, zamek Bobolice, Ojcowski Park Narodowy z ruinami zamku w Ojcowie, zamkiem w Pieskowej Skale, Maczugą Herkulesa oraz Jaskinią Łokietka czy Pustynia Błędowska. Tak dużo wspaniałych widoków powoduje, że Jura jest świetnym miejscem wyjazdów biznesowych, które połączyć można ze zwiedzaniem. To także dobry wybór na organizację przedsięwzięć międzynarodowych, podczas których obcokrajowcom można zaprezentować piękno polskiej przyrody i architektury.

Jak wybrać odpowiedni hotel?
Dobór właściwego obiektu do organizacji spotkania biznesowego jest szczególnie ważny. Jako że do dyspozycji jest ich w regionie sporo, można przebierać w propozycjach i wyselekcjonować taką, która będzie zapewniała wszytko to, co potrzebne. Pod uwagę trzeba wziąć w szczególności: liczbę osób biorących udział w przedsięwzięciu, wymagany układ sali, wyposażenie na miejscu, usługi cateringowe i wyżywienie, noclegi, również dojazd, liczbę miejsc parkingowych oraz atrakcje, które oferowane są zarówno przez hotel, jak i w czekają w okolicy. Trzeba pamiętać o tym, aby dokonać rezerwacji wcześniej. Popularność Jury stale rośnie i tutejsze hotele często nawet na kilka miesięcy do przodu mają zarezerwowane swoje sale konferencyjne. Warto jednak zdecydować się na ten region, ponieważ żaden inny nie może zaproponować tak dobrej lokalizacji i atrakcji.

Zorganizowanie konferencji czy bankietu w malowniczym miejscu takim jak Jura Krakowsko-Częstochowska to dobry wybór – tak efektowna lokalizacja to nie tylko niezapomniane wrażenia, ale również większy prestiż dla organizatora wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>