Plebiscyt SPA PRESTIGE AWARDS już w grudniu

SPA PRESTIGE AWARDS

Kto zajmie pierwszą pozycję z najbardziej rozpoznawalnym plebiscycie branży SPA & Wellness w Polsce? Odpowiedź poznamy już za kilka miesięcy w marcu 2015, kiedy zostanie ogłoszony główny laureat SPA Prestige Awards 2014/2015.
IX edycja najbardziej renomowanego plebiscytu branży SPA & Wellness zbliża się dużymi krokami. Już 5 grudnia 2014 poznamy listy uczestniczących Hoteli SPA & Wellness, DAY SPA oraz aquaparków i basenów termalnych.

W związku z nową edycją organizatorzy przygotowali wiele zmian w regulaminie konkursu, które z założenia mają podnieść jego prestiż i wyrównać szanse w osiągnięciu najlepszych wyników. Najważniejszym celem konkursu jest wybór hoteli SPA & Wellness i innych obiektów o ponadprzeciętnej obsłudze klienta w kategorii głównej oraz subkategoriach.

Organizator w tym roku rozszerza główne kategorie, jak również subkategorie podążając za najnowszymi światowymi trendami.

W tym roku w głosowaniu internetowym oraz poprzez wybór Jury zostanie dokonana ocena obiektów w następujących kategoriach:
Najlepszy Hotel Spa & Wellness w Polsce (nominacje Jury, kategoria oceniana przez Jury i publiczność)
Kategorie główne oceniane przez Jury i publiczność:

Najlepsze Day SPA w Polsce
Najlepsze Objawienie SPA Roku
SPA Prestige Design Award

Kategorie oceniane wyłącznie przez publiczność poprzez głosowanie:
Najlepszy resort SPA
Najlepsze destination SPA
Najlepsze medical Wellness & SPA
Najlepsze Beauty SPA
Najlepsze FEMI & Baby SPA
Najlepsze family SPA
Najlepsze Ślubne SPA
Najlepsze holistyczne SPA
Najlepsze business SPA
Najlepsze SPA dla mężczyzny
Najlepsze Boutique SPA
Najlepsze Luksusowe SPA 5*
Najlepsze SKI & Snow SPA
Najlepsze Baseny termalne i Aquaparki
Najlepsze MEDI & Estetique SPA

Dla głosujących osób organizator przygotował niezwykle ciekawe nagrody w postaci pobytów w ekskluzywnych obiektach SPA & Wellness oraz pakiety kosmetyków SPA. Konkurs zakończy prestiżowa Gala „SPA Prestige Awards” zorganizowana w marcu 2015.

źródło: hotelnews.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>