W Szwecji za hotel „zapłacisz” znajomymi z facebooka

Nordic Light Hotel oferuje swoim klientom zniżki za posiadanie wielu znajomych na portalu Facebook. (fot. Nordic Light Hotel /

Szwedzki hotel postanowił wykorzystać potęgę social mediów i wprowadził do oferty zniżki dla klientów, którzy mogą pochwalić się największą liczbą znajomych na Facebooku.

Firmy już przyzwyczaiły swoich klientów do drobnych promocji za polubienie ich strony na Facebooku. Szwedzki hotel Nordic Light Hotel poszedł o krok dalej i zaoferował swoim odwiedzającym nawet 7 dni darmowego noclegu za posiadanie 2000 znajomych na portalu społecznościowym Zuckeberga.

Na stronie hotelu można znaleźć dokładną listę prezentującą system zniżek przysługującym użytkownikom Facebooka oraz Instagrama. Jeśli pułap 2000 znajomych jest dla kogoś zbyt wysoki, hotel zaoferuje 5-procentową zniżkę na standardowy pokój (360 dolarów za noc w standardowym pokoju – wg. Mirror) mniej aktywnym klientom.

Poza samą bazą znajomych wymagane jest również opublikowanie na portalu społecznościowym posta informującego o zameldowaniu i wymeldowaniu z hotelu oraz polubienie strony. W innym przypadku hotel naliczy pełną opłatę za pobyt. Z promocji można skorzystać tylko 7 dni w roku, a rezerwacja musi być dokonana najpóźniej 5 dni przed i nie wcześniej niż 3 miesiące przed terminem przyjazdu.

źródło: bankier.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>