Ważne wyróżnienie dla Hotelu Arłamów projektu MWM Architekci

Hotel Arłamów w finale "BE INSPIRED 2014", fot. MWM Architekci

Hotel Arłamów w Ustrzykach Dolnych został zakwalifikowany do ścisłego finału w konkursie BE Inspired 2014, który odbywa się przy okazji dorocznych konferencji Year in Infrastructure w Londynie. Za projekt architektoniczny tego niezwykłego obiektu hotelowego odpowiada pracownia MWM Architekci.

Biuro MWM Architekci otrzymało nominację w kategorii „Innovation in building”. Tym razem pracowni nie udało się zwyciężyć.

Ta nominacja do finałowej trójki na świecie to dla nas wielkie wyróżnienie i potwierdzenie, że zmierzamy we właściwym kierunku – mówi Maciej Łobos, architekt i Prezes Zarządu pracowni MWM Architekci.

Pierwsze miejsce w konkursie zajął Morphosis z fantastycznym projektem kampusu w Los Angeles. Konferencje Year in Infrastructure odbywają się co roku w Londynie w pierwszych dniach listopada. To ważne forum dyskusji i wymiany doświadczeń dla największych firm inżynieryjnych na świecie.

Czterogwiazdkowy Hotel Arłamów to niezwykle wszechstronny, kompleksowy obiekt o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym, wyposażony w nowoczesną strefę SPA & Wellness.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>