Dwie nowe sale konferencyjne w Hotelu Ilonn w Poznaniu

ilion_hotel_poznan_konferencje.pl_kolaz_5.11.2014

Hotel Ilonn znajduje się w stolicy Wielkopolski. To, co wyróżnia go spośród innych hoteli, to otwartość na indywidualne potrzeby klienta i możliwość dopasowania się do nich – czy to w przypadku organizacji konferencji, bankietu lub spotkania rodzinnego, czy też relaksu w fińskiej saunie.

Nowe sale konferencyjne w Poznaniu:
Ilonn Conference Center to 380 mkw. powierzchni konferencyjnej, na którą składa się 7 sal (od 36 do 90 mkw.), z których 5 można poddać swobodnej rearanżacji według indywidualnych potrzeb. Jest to możliwe dzięki modułowej budowie ścian. Największą przestrzeń jaką można uzyskać to 205 mkw. i 100 mkw. Wówczas możliwe jest zorganizowanie konferencji dla ponad 300 uczestników. Ponieważ w każdej sali konferencyjnej znajdują się modułowe stoły, można dowolnie modyfikować również i ich układ. Ponadto każda sala wyposażona jest w rzutnik, ekran, nagłośnienie sufitowe, wygodny i inteligentny system okablowania oraz oświetlenie z możliwością swobodnych ustawień.

Od niedawna Hotel Ilonn udostępnia dwie nowe sale konferencyjne VIP. Łącznie mierzą one 49 mkw. i pomieszczą 50 osób przy wspólnym stole. Nowe sale są w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny, podobnie jak reszta pomieszczeń centrum konferencyjnego, a dodatkowo znajdują się w nich flipcharty, wskaźniki laserowe, zdalne sterowanie funkcjami przy pomocy wielofunkcyjnego panelu, telefon stacjonarny oraz rolety zaciemniające. Ponadto do dyspozycji uczestników spotkań biznesowych i konferencji jest pokój z minibarem, w którym można odpocząć między prezentacjami lub wykorzystać to pomieszczenie do rozmów czy negocjacji z klientami. Do organizacji spotkań biznesowych lub mniejszych eventów doskonale nadaje się także sala restauracyjna hotelu, w której zmieści się ok. 50 osób.

Każdy kto zdecyduje się na organizację konferencji w hotelu Ilonn będzie miał do dyspozycji indywidualnego opiekuna, który pomoże dopełnić formalności oraz dopiąć planowany event na ostatni guzik.

Zaplecze noclegowe i restauracyjne hotelu Ilonn:
Hotel dysponuje 77 pokojami, wśród których znajduje się pojedynczy pokój przystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej, jeden apartament, 60 pokoi dwuosobowych z osobnymi łóżkami oraz 15 pokoi z łóżkiem małżeńskim. Poza standardowym wyposażeniem pokoi goście mogą skorzystać z sejfu. W hotelu można z powodzeniem odpocząć – znajduje się w nim komfortowe lobby z sofami oraz biblioteką, sauna fińska oraz restauracja Gusto Food&Wine serwująca kuchnię śródziemnomorską. To właśnie tam co tydzień odbywają się „chilloutowe piątki”.
Hotel udostępnia swoim gościom dwa parkingi – bezpłatny przed hotelem oraz płatny monitorowany parking za budynkiem, który pomieści 42 auta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>