Herbarium Hotel & Spa pod Bydgoszczą z czterema gwiazdkami

Herbarium Hotel & Spa

Otwarty wiosną tego roku, hotel konferencyjny Herbarium położony nad Jeziorem Chomiąskim, doczekał się oficjalnej kategoryzacji i otrzymał status czterech gwiazdek. Obiekt to nie tylko miejsca noclegowe, ale przede wszystkim obszerna strefa spa oraz spora przestrzeń konferencyjna.

Herbarium Hotel & Spa to tak naprawdę kompleks trzech budynków połączonych ze sobą podziemnymi przejściami. Pochodzący z XIX w. zabytkowy Stary Dwór, Nowy Dwór i Oficyna położone są w parku nad jeziorem Chomiąskim, niedaleko Bydgoszczy. Taka lokalizacja sprawia, że hotel nadaje się zarówno na wyjazd typowo wypoczynkowy, ale i oryginalne spotkania biznesowe oraz konferencje. Decyzja o kategoryzacji została podjęta 26 listopada br.

Herbarium Hotel & Spa dysponuje trzema salami konferencyjnymi, w pełni wyposażonymi w nowoczesny sprzęt audiowizualny, z widokiem na jezioro oraz wyjściem na taras: salę Lawenda o powierzchni 174 mkw., Rozmaryn o powierzchni ok. 150 mkw. i salę Czarny Bez, która nadaje się do spotkań kameralnych czy negocjacji biznesowych. Ponadto, w hotelu znajdują się 54 klimatyzowane pokoje w trzech standardach: comfort, deluxe i aparatamenty oraz restauracja Werbena i lobby bar. W Starym Dworze mieści się także pięć gabinetów, które razem z basenem, jacuzzi oraz nowoczesnymi zróżnicowanymi saunami tworzą strefa spa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>