Hotel Regent w Warszawie z piątą gwiazdką

808218_50_z

Od listopada br. Warszawa może pochwalić się jeszcze jednym, pięciogwiazdkowym hotelem. To Hotel Regent, zlokalizowany u zbiegu Spacerowej i Belwederskiej dawna placówka sieci Hyatt.

Do 20. marca br. operatorem obiektu była sieć Hyatt. Zarząd grupy podjął jednak decyzję o wyjściu z Polski. Zarządzanie hotelem przejął wcześniejszy zastępca dyrektora generalnego, Krzysztof Woliński. Zmieniono nazwę na Hotel Regent oraz rozpoczęto proces usamodzielnienia.

Właściciel obiektu, firma Cosmar stworzył własny system rezerwacyjny oraz niezbędną infrastrukturę informatyczną. Stworzono nowe logo oraz rozpoczęto prace nad budową nowej marki. Jednocześnie zacząto starać się o przyznanie piątej gwiazdki.

– Jesteśmy przekonani, że mamy bardzo duże szanse, aby ją uzyskać, gdyż w odpowiedzi na wymagania kategoryzacyjne, zmienić w hotelu musimy naprawdę niewiele. Głównie chodzi o dalsze usprawnienia obsługi dla osób niepełnosprawnych, zmodernizowanie naszych wind, które zgodnie z wymogami muszą mieć system głośnomówiący, informujący o tym, na którym piętrze gość się aktualnie znajduje, a także umieszczenie w łazienkach wag, które już zakupiliśmy. Szacujemy, że łączny koszt inwestycji w tym zakresie wyniesie około stu tysięcy złotych – tłumaczył w czerwcu dyrektor generalny.

Proces zakończył się sukcesem na przełomie października i listopada.

Regent Warsaw Hotel cieszy się uznaniem gości biznesowych, dyplomatów i turystów z całego świata. Hotel został wybudowany w 2002 roku, a od marca 2014 funkcjonuje pod obecną nazwą jako niezależny obiekt. Usytuowany jest u zbiegu ulic Belwederskiej i Spacerowej – w okolicy znajduje się Park Łazienki Królewskie,a zaledwie 20 minut jazdy od międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina oraz 10 minut od Dworca Centralnego.

Źródło: www.propertynews.pl / Regent Warsaw Hotel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>