Hotele konferencyjne Villa Park oraz Głęboczek z usługą Social WiFi

Hotel Głęboczek Vine Resort and SPA

Hotele konferencyjne położone w polskich kurortach – Villa Park Med. & Spa w Ciechocinku oraz Głęboczek Vine Resort & Spa w miejscowości Brzozie na Mazurach – wprowadziły usługę Social WiFi służącą m.in. do bezpośredniego kontaktu z obsługą hotelową poprzez sieć.

Dzięki niej goście obiektów, po zalogowaniu się do sieci, mogą komunikować się z obsługą hoteli, zapoznać się z ich ofertą oraz ocenić swoją wizytę za pomocą ankiet. Oba hotele charakteryzują się atrakcyjnym pod względem turystycznym położeniem, sporym zapleczem konferencyjnym oraz noclegowym, a także szeroką ofertą spa.

Villa Park to czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany w jednym z najpopularniejszych miast uzdrowiskowych w Polsce – Ciechocinku. Obiekt dysponuje pięcioma salami konferencyjnymi. Największa z nich – Parkowa – pomieści jednocześnie nawet 200 osób.

Głęboczek Vine Resort & Spa znajdującym się w małej miejscowości Brzozie leżącej w Krainie Wielkich Jezior można zorganizować konferencje w trzech salach – największa jest na 300 osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>