Już 19 grudnia otwarcie Hotelu SPA Dr Irena Eris – w Polanicy-Zdroju

Hotel SPA Dr Irena Eris - w Polanicy-Zdroju

Organizatorzy konferencji lub eventów nie mogą narzekać na brak ciekawych propozycji. Już niebawem otworzy się ekskluzywny obiekt – trzeci Hotel SPA Dr Irena Eris – w Polanicy-Zdroju. Od 19 grudnia będą dostępne dla gości luksusowe pokoje, Centrum SPA z basenami i szeregiem wodnych atrakcji oraz Kosmetyczny Instytut z bogatym programem zabiegów pielęgnacyjnych. Będzie również dostępna nowoczesna powierzchnia konferencyjno-bankietowa stwarzająca nowe możliwości organizacji ekskluzywnych wydarzeń.

Okres poprzedzający Boże Narodzenie i Sylwestra to czas, w którym można spotkać się w odświętnej atmosferze w szerokim gronie współpracowników. Dlatego ważne jest, aby powierzyć organizację takiego spotkania profesjonalistom. Hotele SPA Dr Irena Eris znane są z wysokiej jakości serwisu oraz z indywidualnego podejścia do potrzeb klientów, jak i z elastyczności w przygotowywaniu oferty. Stworzenie odpowiedniej atmosfery i obsługa na najwyższym poziomie podkreślą wyjątkowość i prestiż organizowanego wydarzenia, które długo będzie mile wspominane.

O hotelu:
Pierwszy pięciogwiazdkowy obiekt w przepięknym otoczeniu kurortu polanickiego, stwarza jedyne w swoim rodzaju warunki do wypoczynku i odnowy biologicznej. Gwarantujemy komfort pobytu we wspaniałych pokojach i apartamentach, wyposażonych we wszelkie udogodnienia. Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój to nowy wymiar luksusu.

Na sześciu kondygnacjach rozmieściliśmy ekskluzywne atrakcje, których jedynym celem jest relaks i przyjemność naszych Gości. Wodnego odprężenia dostarczy Centrum Spa z kompleksem saun, jacuzzi oraz basenami. Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris oferuje szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych i poprawiających wygląd, masaży, kuracji spa oraz zabiegów medycyny estetycznej.

Oferujemy również całą gamę prozdrowotnych aktywności fizycznych, animacji dla dzieci, wyśmienitą i zdrową kuchnię. Wszystko to dla dobrego samopoczucia i zadowolenia naszych Gości.

źródło: Informacja prasowa / DrIrenaErisSpa.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>