Mercure Bydgoszcz Sepia – konferencje i noclegi w hotelu już w grudniu

2011350331

Już za niecały miesiąc będzie można zagościć w hotelu Mercure Bydgoszcz Sepia. Budynek, w którym znajduje się hotel to połączenie XIX-wiecznej kamienicy z nowoczesnością. Te niebanalne wnętrza zapewnią gościom miejsce na konferencje, spotkanie czy event, nocleg oraz relaks.

Zlokalizowany w samym sercu miasta, hotel Mercure Sepia sąsiaduje z Operą Nova, starówką oraz z zabytkową Wyspą Młyńską, która jest miejscem pełnym rozrywki i kultury.

Sale konferencyjne w centrum miasta
W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny nadające się na organizację konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych. Każda z sal pomieści w ustawieniu teatralnym 50 osób. Dodatkowo do organizacji konferencji przystosowana została również sala restauracyjna. Dwie niezależne sale można połączyć ze sobą, tworząc jedną większą, a dodatkowo można przyłączyć salę restauracyjną. W przypadku połączenia sal z restauracją możliwe jest zorganizowanie konferencji na ok. 100-120 osób w ustawieniu teatralnym.

Pokoje i piękne widoki w Bydgoszczy
Od grudnia hotel Mercure Bydgoszcz Sepia udostępni 90 pokoi dla 156 gości. Oprócz pokoi jedno- i dwuosobowych, w zabytkowej części hotelu znajdują się pokoje typu Privillege oraz apartament z widokiem na rzekę Brdę, budynek Opery oraz Stare Miasto. Poza standardowym wyposażeniem pokoi, goście będą mieli do dyspozycji sejf oraz taras na dachu hotelu. Ponadto, hotel zaoferuje swoim gościom salę fitness oraz suchą saunę.

źródło: Mercure Bydgoszcz Sepia ****

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>