Pięciogwiazdkowy hotel na konferencje w Polanicy-Zdroju już otwarty!

877956773

Trzeci pięciogwiazdkowy obiekt grupy Hotele SPA dr Irena Eris otworzył się dla gości i uczestników konferencji! Od 19 grudnia br. można korzystać nie tylko z usług kosmetycznych, z jakich słynie marka, ale również z zaplecza konferencyjnego i luksusowych pokoi w sercu Polanicy-Zdroju.

Nowe sale konferencyjne w górach

Hotel SPA dr Irena Eris w Polanicy-Zdroju zaprasza na wypoczynek, odnowę biologiczną i konferencje w swoich nowo otwartych progach. Obiekt położony jest w sercu miasta, jednak dzięki otaczającemu Parkowi Zdrojowemu można cieszyć się tam urokami natury oraz ciszą. Sama Polanica umiejscowiona jest zaś malowniczo pomiędzy masywami Gór Stołowych i Bystrzyckich.

TG_141125_Eris_Polanica_5954-Edit

 

Hotel dysponuje 85 luksusowymi pokojami i apartamentami, pięcioma salami konferencyjnymi, które można połączyć w dwie większe sale o powierzchni 190 mkw. i 60 mkw., restauracją, studiem cardio oraz strefą fitness. Jednak najważniejszą i kluczową cechą hotelu jest Kosmetyczny Instytut dr Ireny Eris oraz strefa SPA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>