Połowa lokali w Sun & Snow – Resorts – Szklarska Poręba sprzedana

Sun & Snow - Resorts - Szklarska Poręba

W Szklarskiej Porębie oddano do użytku II etap kompleksu Sun & Snow – Resorts. Niebawem w 69 apartamentach będą mogli wypoczywać pierwsi goście. Inwestorem jest spółka Univitae, a wyłącznym operatorem zarządzającym najmem Sun & Snow. W chwili obecnej sprzedanych została już połowa lokali.

Kompleks apartamentów Sun & Snow Resorts – Szklarska Poręba zlokalizowany jest przy ul. Górnej 19. Z myślą o gościach w drugim budynku ośrodka przygotowano część wspólną. Dla najmłodszych zaplanowano salę zabaw, natomiast dorośli mogą spędzić czas w mini klubie, grając w bilard czy rzutki. To tylko kilka z licznych propozycji, które powstaną na terenie liczącego 3 hektary kompleksu. Dla amatorów natury na terenie ośrodka zaprojektowano trzy ogrody, w tym ogród zapachowy oraz ogród położony nad samym strumieniem. Dla dzieci przewidziano bezpieczne place zabaw oraz program animacyjny.

Budynek właśnie został oddany do użytku i blisko połowa lokali znalazła juz swoich nabywców. Ceny apartamentów zaczynają się od 6 700 zł netto za mkw +8 proc. VAT. Najdroższe, ale zarazem najatrakcyjniejsze są lokale na szóstym piętrze, z dużymi panoramicznymi oknami na całą ścianę.

Na najwyższej kondygnacji zlokalizowano 11 klimatyzowanych apartamentów. Ich ceny wahają od 8 900 do 10 000 zł netto za mkw. (+8 proc. VAT). Nabywca może zlecić deweloperowi wykonanie prac wykończeniowych w lokalu, co wiąże się z dodatkowym budżetem w kwocie 1 600 zł
brutto za mkw. Szacowany zwrot z inwestycji w apartament w Sun & Snow Resort – Szklarska Poręba wyniesie ok. 6-8 proc. rocznie.

Wraz z oddaniem drugiego etapu liczba apartamentów przeznaczonych na wynajem w kompleksie w Szklarskiej Porębie wzrośnie do 140. To apartamenty o bardzo zróżnicowanej powierzchni, gdyż dopasowane są do różnych oczekiwań turystów. Dostępne są tu mniejsze lokale typu studio
o powierzchni 30 mkw., ale także przestronne rodzinne ponad 100 metrowe rodzinne apartamenty.

Cena pobytu za dobę zaczyna się od 160 zł za cały apartament.Trzecim etapem ośrodka będzie condohotel. W budynku przewidziano ośrodek SPA, restauracje i tarasy widokowe. Budowa już ruszyła, a pięciogwiazdkowy obiekt Sun & Snow będzie jedynym w okolicy hotelem tej kategorii. Według wstępnych założeń ma oferować około 150-200 pokoi z opcją zakupu przez inwestorów.

źródło: www.propertynews.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>