Business Mixer tym razem o drogich eventach w dobie kryzysu

Klub Agencji Eventowych business mixer

W środę, 5 listopada br. w murach Centrum Chopinowskiego w Warszawie po raz kolejny odbyło się spotkanie przedstawicieli branży eventowej, którego głównym organizatorem i inicjatorem jest Klub Agencji Eventowych. Tym razem dyskutowano o tym, jak się ma organizacja luksusowych spotkań do panującego kryzysu.

Podczas ostatniego Business Mixera goście zwiedzili Muzeum Fryderyka Chopina oraz Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, w którym uwagę skupiła sala koncertowa oraz sala konferencyjna. Obiekty przedstawiono pod kątem organizacji konferencji i spotkań. Jak zawsze, kluczowym momentem Business Mixera była dyskusja. Tematem była kondycja polskiego rynku eventowego oraz opłacalność organizacji kosztownych spotkań w czasach kryzysu.

Dobry event to same korzyści
Diagnoza była dość spójna – tzw. rynek premium w Polsce rozwija się prężnie i jest to pole do rozwoju dla polskich i zagranicznych firm. Według ekspertów branży, ekskluzywne eventy są nie tylko działaniem mającym na celu sprzedaż, ale także podtrzymanie relacji biznesowych czy rozwój lobbingu. A to bywa cenniejsze niż sam wzrost sprzedaży. Podczas dyskusji doceniono także rolę dobrze zorganizowanego eventu – to doskonały sposób, by się wyróżnić wśród konkurencji i wpaść w oko potencjalnym klientom.

Ostatnim punktem tej edycji Business Mixera była prezentacja Katarzyny Popławskiej, kierownika działu marketingu Press Service Monitoring Mediów, Sylwii Witkowskiej, dyrektora marketingu AKPA Polska Press oraz Piotra Grabowskiego, szefa działu Multimedia w AKPA. Całość została zakończona poczęstunkiem przygotowanym przez restaurację Tamka 43. Gospodarzem wydarzenia była Agencja STX JAMBOREE oraz Narodowy Instytut Fryderyka Chopina.

zdj. Adam Danisz, Studio 69
źródło: Klub Agencji Eventowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>