Radisson Blu na konferencje stanie w centrum Zakopanego

Radisson Blu Zakopane

W nowym roku grupa hotelowa Carlson Rezidor rozpoczyna budowę obiektu konferencyjnego Radisson Blu w Zakopanem. To kolejna inwestycja w Polsce – równolegle potrwa budowa hotelu w Świnoujściu.

Kompleks zlokalizowany będzie na Antałówce, czyli w centrum podhalańskiego kurortu. Jego architektura dostosowana będzie do zakopiańskiego stylu. Planowane zakończenie inwestycji to przełom 2016 i 2017 roku, a jej koszt szacowany jest na 160 mln zł. Carlson Rezidor to grupa hotelowa dysponująca 1300 hotelami w 105 krajach. W jej ramach działa marka Radisson Blu, która jest największą siecią segmentu komfortowego w Europie.

Konferencje, eventy i firmowe integracje w Zakopanem

Hotel będzie dysponował znaczącą bazą noclegową, na którą złoży się 158 pokoi oraz 68 zróżnicowanych apartamentów, których powierzchnie wyniosą od 40 mkw. do 175 mkw. Ponadto, w hotelu znajdą się sale konferencyjne rozmieszczone na 350 mkw. powierzchni oraz sala balowa o powierzchni 375 mkw. Radisson Blu zaoferuje swoim gościom restaurację, trzy bary, oraz duże centrum SPA. Jego łączna powierzchnia wyniesie 1200 mkw. Na dwóch piętrach części rekreacyjnej znajdzie się 20-metrowy basen, sauny suche oraz parowe i centrum pielęgnacji skóry medi spa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>